Strona wykorzystuje pliki cookies

Więcej o sposobie korzystania z nich znajdziesz w polityce plików cookies.

Katalog wystawców

Przez 3 dni w jednym miejscu znajdziesz cały przekrój dostawców innowacji z obszaru oświetlenia, pokazując oświetlenie architektoniczne, zewnętrzne, uliczne i drogowe, techniczne, powierzchni komercyjnych, awaryjne i ewakuacyjne, a także rozwiązania oświetleniowe do wnętrz. Sprawdź listę wystawców Targów Światło 2023!
logo nazwa firmy nr stoiska hala
nazwa AH Hardt nr stoiska E6 hala 3
nazwa ALFA SOSNOWSCY nr stoiska C1 hala 1
nazwa ALPHA OPTICAL nr stoiska A25 hala 3
nazwa ARGON nr stoiska B12 hala 1
nazwa AURAEKO Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego nr stoiska C20 hala 1
nazwa BBJ - Biuro Badawcze ds. Jakości nr stoiska C1 hala 3
nazwa BEAMMAX LIGHTING TECHNOLOGY nr stoiska A40 hala 1
nazwa BOSMAL Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji nr stoiska D9 hala 1
nazwa CABINEX nr stoiska D16 hala 3
nazwa CADYSUN LIGHTING TECHNOLOGY nr stoiska B38 hala 3
nazwa CANALUMINAIR nr stoiska D20 hala 1
nazwa Carmin Electric nr stoiska A29 hala 1
nazwa CCC LIGHTING nr stoiska A29 hala 3
nazwa Commodities Management Services nr stoiska D20 hala 1
nazwa COMPOLUX nr stoiska A17 hala 1
nazwa CONTRANS TI nr stoiska D1 hala 1
nazwa COOLUX LIGHTING nr stoiska E9 hala 1
nazwa DAORUI LIGHTING & ELECTRONIC nr stoiska B36 hala 1
nazwa Dehn Polska nr stoiska E1 hala 3
nazwa DIANMING TECH nr stoiska A22 hala 3
nazwa DINGXIN ELECTRONIC TECHNOLOGY nr stoiska A38 hala 3
nazwa DIOMAR nr stoiska D14 hala 3
nazwa DONTEE SMART MANUFACTURING TECHNOLOGY nr stoiska B26 hala 3
nazwa EAGLE ELECTRICAL EQUIPMENT nr stoiska B34 hala 3
nazwa ECO LIGHT nr stoiska A6 hala 1
nazwa ELEKTRO-INFO nr stoiska E12 hala 3
nazwa ELGIS GARBATKA nr stoiska D10 hala 3
nazwa ELKO-BIS Systemy Odgromowe nr stoiska B3 hala 3
nazwa Elmarco Technika Świetlna nr stoiska 1 hala TZ
nazwa Elmarco Technika Świetlna nr stoiska D4 hala 1
nazwa ENERGYLUX OPTOELECTRONICS TECHNOLOGY nr stoiska B32 hala 1
nazwa EONBON IMPORT&EXPORT nr stoiska C31 hala 1
nazwa ESC LIGHTING TECHNOLOG nr stoiska C29 hala 1
nazwa Euro-Metrics nr stoiska C18 hala 1
nazwa FEIEN LIGHTING nr stoiska E13 hala 1
nazwa FEIJINSI ELECTRIC LIGHTING nr stoiska B41 hala 1
nazwa FINEST PRINTED CIRCUIT BOARD nr stoiska B38 hala 1
nazwa FOSE nr stoiska B1 hala 1
nazwa FOTOWOLTAIKA - magazyn nr stoiska E16 hala 3
nazwa GERMINA nr stoiska D15 hala 1
nazwa GI PLAST nr stoiska A14 hala 1
nazwa GL OPTIC POLSKA nr stoiska D17 hala 1
nazwa GOFA LIGHTING nr stoiska C27 hala 1
nazwa GREENWAY ELECTRONIC nr stoiska B36 hala 3
nazwa GRUPA TOPEX nr stoiska D7 hala 3
nazwa GRUPA WYSOCKI nr stoiska D15 hala 1
nazwa HERCULUX OPTOELECTRONICS TECHNOLOGY nr stoiska A28 hala 3
nazwa Holux GmbH nr stoiska C24 hala 1
nazwa HUA CHUANG ELECTRONIC nr stoiska B50 hala 3
nazwa HUBIX nr stoiska C2 hala 3
nazwa Idea Electric nr stoiska A29 hala 1
nazwa INFILIGHT nr stoiska D12 hala 3
nazwa Inventronics Europe nr stoiska B20 hala 1
nazwa ITALIAN LIGHTING nr stoiska A17 hala 1
nazwa Jean Mueller Polska nr stoiska E5 hala 3
nazwa JINSHENG LIGHTING TECHNOLOGY nr stoiska B42 hala 1
nazwa JOKKLOKK LIGHTING TECHNOLOGY nr stoiska A33 hala 3
nazwa JUDA ELECTRIC nr stoiska E10A hala 1
nazwa Zakład Wielobranżowy Export-Import "JUPITER" Mieczysław Kimel nr stoiska C10 hala 1
nazwa KANLUX nr stoiska C16 hala 1
nazwa KAREN DECOR nr stoiska C5 hala 1
nazwa KENDAL ELEKTRIK AYDINLATMA ELEKTRONIK nr stoiska B24 hala 1
nazwa KOMAX Sieci telewizyjne i teleinformatyczne nr stoiska D14 hala 3
nazwa LAISITRADE nr stoiska A27 hala 3
nazwa LARS Andrzej Szymański nr stoiska A11 hala 1
nazwa LED LABS nr stoiska D7 hala 1
nazwa LED-POL nr stoiska A10 hala 1
nazwa LEDIA LIGHTING nr stoiska C31 hala 1
nazwa LEDING.EU nr stoiska B28 hala 1
nazwa LIFUD TECHNOLOGY nr stoiska A21 hala 3
nazwa LITEK TECHNOLOGY DEVELOPMENT nr stoiska A34 hala 3
nazwa LOMLUX LIGHTING nr stoiska C23 hala 1
nazwa LOPI ANUSZKIEWICZ I TRZECIŃSCY nr stoiska D2 hala 3
nazwa LUMINES LIGHTING nr stoiska D11 hala 1
nazwa LUMINES LIGHTING nr stoiska 1H hala 2
nazwa LUXMATE OPTOELECTRONICS nr stoiska C19 hala 1
nazwa LUXMEDIA POLAND nr stoiska B30 hala 1
nazwa LUXSON LIGHTING nr stoiska B42 hala 3
nazwa LVT nr stoiska A1 hala 1
nazwa MARKEL nr stoiska D1 hala 3
nazwa MASTER LED nr stoiska A1 hala 1
nazwa Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa nr stoiska C7 hala 3
nazwa MEI MING ELECTRONICS TECHNOLOGY nr stoiska A36 hala 3
nazwa Wytwórnia Galanterii Metalowej i Elektrotechnicznej Metpol Czesław Karpiński nr stoiska E9 hala 3
nazwa MINGLIAN ELECRONIC nr stoiska A32 hala 3
nazwa MPL GROUP nr stoiska D2 hala 1
nazwa NEW LIGHT SOURCE TRADING nr stoiska B28 hala 3
nazwa NON-IMAGING OPTICS nr stoiska A31 hala 3
nazwa NUOLA LIGHTING nr stoiska B30 hala 3
nazwa OPPLE LIGHTING nr stoiska C4 hala 1
nazwa Orange Polska nr stoiska C6 hala 3
nazwa OSPEL nr stoiska D6 hala 3
nazwa OŚWIETLENIE LED nr stoiska E16 hala 3
nazwa PIRC - Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej nr stoiska C18 hala 3
nazwa Politechnika Gdańska - Wydział Elektrotechniki i Automatyki nr stoiska F3 hala 3
nazwa POLLIGHT nr stoiska D4 hala 3
nazwa Polska Izba Inżynierów Budownictwa nr stoiska F4 hala 3
nazwa Polski Komitet Ochrony Odgromowej - SEP (PKOO) nr stoiska F2 hala 3
nazwa Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego nr stoiska C20 hala 1
nazwa QUANTULA nr stoiska C14 hala 1
nazwa Rabbit nr stoiska E7 hala 3
nazwa RADIANCE LIGHTING TECHNOLOGY nr stoiska C21 hala 1
nazwa RELPOL nr stoiska E15 hala 3
nazwa REMMERS Polska nr stoiska E4 hala 3
nazwa ROLEDS TECHNOLOGY nr stoiska A26 hala 3
nazwa RONGKAI LIGHTING nr stoiska B30 hala 3
nazwa RUIQU IMP&EXP nr stoiska C25 hala 1
nazwa Sarnikon Metal Ve Elektronik nr stoiska C22 hala 1
nazwa SCHMITH POLSKA nr stoiska D15 hala 1
nazwa SECURA nr stoiska C9 hala 3
nazwa SHANGYN KAIYAO LIGHTING nr stoiska B32 hala 3
nazwa SHENGHUI OPTOELECTRONIC nr stoiska B24 hala 3
nazwa SINTUR nr stoiska E11 hala 3
nazwa SONEL nr stoiska C3 hala 3
nazwa STAFF EDITORIALE nr stoiska A17 hala 1
nazwa STAR OF DANCE LIGHTING nr stoiska B46 hala 3
nazwa STOWARZYSZENIE ELEKTRYKÓW POLSKICH nr stoiska B1 hala 3
nazwa Stowarzyszenie Teletechników Polskich XXI nr stoiska D17 hala 3
nazwa SUCCESS ZHENYE LUMINIRE nr stoiska E15 hala 1
nazwa TANASIS STAL nr stoiska B1 hala 1
nazwa TENDA LIGHTING nr stoiska A35 hala 3
nazwa TIGRELUZ TECHNOLOGY nr stoiska A37 hala 3
nazwa TM Technologie nr stoiska C2 hala 1
nazwa TOCH LIGHTING TECHNOLOGY nr stoiska E18 hala 1
nazwa TOPJET OPTOELECTRONIC nr stoiska E14 hala 1
nazwa TOSHIBA nr stoiska B10 hala 1
nazwa TRONTOP LIGHTING nr stoiska B44 hala 3
nazwa TWERD - Zakład Energoelektroniki nr stoiska D9 hala 3
nazwa TWINKLY POLSKA nr stoiska C5 hala 1
nazwa Uno Led Light nr stoiska A33 hala 1
nazwa Vargo Europe nr stoiska A15 hala 1
nazwa Viso Systems nr stoiska D16 hala 1
nazwa Vito Europe nr stoiska A9 hala 1
nazwa Warsztaty Teletechniczne dla szkół nr stoiska D14 hala 3
nazwa Wydawnictwo KREATOR nr stoiska E16 hala 3
nazwa XINGHUO LED TECH nr stoiska B40 hala 3
nazwa YIBAI IMPORT & EXPORT nr stoiska E11 hala 1
nazwa YOURLONG LIGHTING nr stoiska E17 hala 1