Strona wykorzystuje pliki cookies

Więcej o sposobie korzystania z nich znajdziesz w polityce plików cookies.

Katalog wystawców

Przez 3 dni w jednym miejscu znajdziesz cały przekrój dostawców innowacji z obszaru oświetlenia, pokazując oświetlenie architektoniczne, zewnętrzne, uliczne i drogowe, techniczne, powierzchni komercyjnych, awaryjne i ewakuacyjne, a także rozwiązania oświetleniowe do wnętrz. Sprawdź listę wystawców Targów Światło 2023!
logo nazwa firmy nr stoiska hala
nazwa PIRC - Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej nr stoiska C18 hala 3

Kraj

O wystawcy

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowym (PIRC) jest kontynuatorem działalności Stowarzyszenia Firm Branży Satelitarnej (SFBS), organizacji powstałej w 2002 roku. Izba zrzesza nadawców i operatorów telewizji satelitarnej i naziemnej, operatorów bezprzewodowego Internetu, dostawców i producentów sprzętu do telewizji satelitarnej i naziemnej oraz firmy usługowe z całego kraju. Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej jest obecna w pracach Sejmu, Rządu RP oraz seminariach i konferencjach dotyczących szerokiej problematyki radia, telewizji i Internetu, w szczególności przejścia z nadawania analogowego na cyfrowe w telewizji naziemnej, a także realizowania dostępu do Internetu szerokopasmowego bezprzewodowego. PIRC wpływa na kształt ustaw i rozporządzeń dotyczących nowych rozwiązań technicznych, infrastruktury telekomunikacyjnej, praw autorskich oraz rozwiązań administracyjnych.

Kategorie:

  • Inne
nazwa Politechnika Gdańska - Wydział Elektrotechniki i Automatyki nr stoiska F3 hala 3
nazwa POLLIGHT nr stoiska D4 hala 3

Kraj

O wystawcy

Pollight jest jedną z czołowych firm modernizujących oraz budujących infrastrukturę oświetlenia drogowego w Polsce. Zakres działalności firmy to: doradztwo, projektowanie, produkcja opraw oświetleniowych, instalacja i budowa a także finansowanie inwestycji. Pollight jest również dostawcą inteligentnych systemów zarządzania oświetleniem oraz innymi elementami IoT miast i gmin.

Kategorie:

  • Inteligentne rozwiązania w oświetleniu
  • Oświetlenie zewnętrzne, parkowe i iluminacyjne
  • Rozwiązania iot na potrzeby miast, motoryzacji, przemysłu, służby zdrowia i potrzeb obywateli
nazwa Polska Izba Inżynierów Budownictwa nr stoiska F4 hala 3
nazwa Polski Komitet Ochrony Odgromowej - SEP (PKOO) nr stoiska F2 hala 3
nazwa Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego nr stoiska C20 hala 1

Kraj

O wystawcy

Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego reprezentuje polskie firmy oświetleniowe i wspiera aktywnie ich działalność na rynku krajowym i za granicą. Aktywnie działa od 2004 roku, jako organizacja non-profit.

Zrzesza producentów i dystrybutorów sprzętu oświetleniowego oraz firmy działające na rzecz polskiego rynku oświetleniowego. Promuje najlepsze produkty oraz firmy oświetleniowe. Związek bierze udział w pracach legislacyjnych i tworzeniu przepisów prawnych w Polsce i w Unii Europejskiej.

PZPO jest członkiem organizacji Lighting Europe z siedzibą w Brukseli.

Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego to platforma wymiany informacji o oświetleniu, aktywny propagator wiedzy na tematy związane z szeroko pojętą branżą oświetleniową. Podejmujemy liczne działania i interwencje w obronie producentów, dystrybutorów, wspieramy działania wewnątrz środowiskowe.

Kategorie:

  • Inne
nazwa PROLIGHT nr stoiska A13 hala 1