Strona wykorzystuje pliki cookies

Więcej o sposobie korzystania z nich znajdziesz w polityce plików cookies.

Bezpłatne sprawdzenie dopuszczalnych poziomów harmonicznych na Targach ŚWIATŁO 2024
Ośrodek- Badawczo -Rozwojowy RCC oferuje możliwość bezpłatnego sprawdzenia wyrobów (w tym zasilaczy i opraw oświetleniowych) pod kątem dopuszczalnych poziomów emisji harmonicznych prądu zgodnie z normą PN-EN 61000-3-2:2019.

Zapraszamy na stoisko nr D7 w hali 3, stoisko Ośrodka- Badawczo -Rozwojowego RCC, gdzie będzie można dokonać bezpłatnego sprawdzenia wyrobów (w tym zasilaczy i opraw oświetleniowych) pod kątem dopuszczalnych poziomów emisji harmonicznych prądu zgodnie z normą PN-EN 61000-3-2:2019.

Wraz z zastosowanie nowoczesnego, elektronicznego sprzętu w układach zasilania w sieciach elektroenergetycznych nasila się problem zachowania wymaganych przez normy parametrów określających jakość energii elektrycznej. Eksploatacja coraz większej ilości odbiorników o charakterystykach nieliniowych, w tym również w instalacjach oświetleniowych, powoduje narastające problemy z odkształceniem przebiegów prądów. Występujące odkształcenia prądów są nie tylko większe niż dopuszczają na to normy, ale i tak duże, że powodują różnego rodzaju awarie.

WARTO SKORZYSTAĆ, ZAPRASZAMY!