Strona wykorzystuje pliki cookies

Więcej o sposobie korzystania z nich znajdziesz w polityce plików cookies.

Międzynarodowe Targi Światło od lat wspierają młodych projektantów i architektów. Ich świeże spojrzenie na nowoczesne rozwiązania oświetleniowe jest niezwykle cenne zarówno dla producentów, jak i działających na rynku sprzedawców i dystrybutorów. Z tego powodu, od 10 lat, organizowane są konkursy dla młodych architektów i projektantów, a nagradzane prace prezentowane są na Wystawie Pokonkursowej towarzyszącej Targom Światło. W tym roku tematami konkursów są Przestrzeń Coworkingowa oraz Oprawa oświetleniowa do przestrzeni publicznych i komercyjnych.

Celem konkursu na projekt oprawy jest zwrócenie uwagi na temat technologii LED i jej możliwości w zakresie tworzenia opraw i systemów oświetleniowych.

Konkurs architektoniczny ma być inspiracją do potraktowania światła, jako ważnego elementu kształtowania przestrzeni. W obu konkursach liczymy bardzo na kreatywność i różnorodność pomysłów.

W Targach biorą udział największe i najbardziej liczące się firmy w Polsce, jak i na świecie. To znakomita okazja do promocji najbardziej utalentowanych polskich studentów, okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy młodymi projektantami oraz architektami ze środowiskiem polskich producentów sprzętu oświetleniowego.

 

Konkurs "Przestrzeń CoWorkingowa
Konkurs "Oprawa oświetleniowa do przestrzeni publicznych i komercyjnych"