Strona wykorzystuje pliki cookies

Więcej o sposobie korzystania z nich znajdziesz w polityce plików cookies.

Przestrzeń coworkingowa

Przedmiotem pracy konkursowej jest zaprojektowanie przestrzeni coworkingowej – miejsca, dla osób ceniących sobie pracę w kreatywnej atmosferze. Strefy, oferującej przyjazną przestrzeń, która sprawi, że każdy dzień w biurze będzie dla Ciebie produktywny. Być może dzięki położeniu w bezpośredniej bliskości lasu, wody…

To, jak ta przestrzeń będzie wyglądać zależy od twojej wyobraźni. Ważne, aby praca w tym miejscu była przyjemna, pozwalała cieszyć się benefitami związanymi z rodzajem tego miejsca i współpracy. Jury oczekuje niekonwencjonalnych rozwiązań projektowych z wykorzystaniem konkretnych rozwiązań funkcjonalnych oraz spełniających kryteria i przepisy współdzielonego miejsca pracy.
Istotną rolę w projektowanej przestrzeni coworkingowej ma odgrywać również analiza oddziaływania światła zarówno naturalnego jak i sztucznego.

Termin składania prac: 20.12.2023

Organizator Konkursu  – Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego we współpracy z organizatorem 31. Międzynarodowych Targów Światło oraz śląskim środowiskiem architektów.

Sponsor Konkursu –  firma Kanlux.