XXVII Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2019. Podziękowania.

 

XXVII Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2019 przeszły już do historii. Jednak nawiązane relacje i dobre wspomnienia jeszcze długo pozostaną nie tylko w pamięci, ale również będą przekładać się na dobrą współpracę i mamy nadzieję zadowolenie naszych Klientów.

Dziękujemy Wystawcom za okazane zaufanie. Dziękujemy Gościom targowym za liczne przybycie i zainteresowanie ofertą ekspozycyjną i warsztatową.

Podobnie do poprzednich lat, postawiliśmy na formułę szkoleniowo-ekspozycyjną i atmosferę, sprzyjającą do prowadzenia dyskusji, rozmów. Ważne dla nas było, by odwiedzający nasze targi mogli nie tylko zwiedzać stoiska, ale mogli również zaczerpnąć eksperckiej wiedzy na temat oświetlenia i powiązanym z nim zagadnień.

 

 

 

 

 

 

Targi ŚWIATŁO 2019 to wydarzenie, które obok możliwości realizacji pasji, jaką jest „dzielenie się” światłem, było okazją do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i spędzenia czasu w miłej atmosferze. To właśnie tutaj Wystawcy zaprezentowali swoje nowości ofertowe, premiery produktów i technologii.

Targi zgromadziły 450 Wystawców a odwiedziło je 13.281 osób, podczas 3 dni w szkoleniach i warsztatach wzięło udział 1.105 osób.

    

 

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Dziękujemy za cenne uwagi i przedstawienie swoich oczekiwań. Będą one inspiracją do dalszej pracy nad rozwojem i doskonaleniem organizacji kolejnych edycji targowych.

Już dziś zapraszamy do udziału w XXVIII edycji Targów ŚWIATŁO, która odbędzie się w dniach 5 – 7 lutego 2020 roku. Do zobaczenia!