Warsztaty BIM dla architektów na Targach ŚWIATŁO

 

W ramach Targów Światło po raz drugi odbędą się warsztaty BIM dla architektów.

Dzięki połączeniu warsztatów BIM z targami ŚWIATŁO oraz ELEKTROTECHNIKA uczestnicy mają okazję poznać najnowsze technologie oraz porozmawiać z producentami i dystrybutorami rozwiązań w zakresie: Automatyki budynkowej, instalacji elektrycznych i teletechnicznych, Oświetlenia, OZE, Elelektromobilności i wielu innych.

 

Szczegóły oferty i kontakt:

Firmy zainteresowane współpracą i szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu:

Kamilla Walicka; e-mail: kamilla.walicka@agencjasoma.pl; tel.: 664 050 976

 

Warsztaty BIM dla architektów na 28. Targach Światło

Podczas 28. Międzynarodowych Targów Światło odbyły się warsztaty BIM. Warsztaty
prowadzone były w ciągu dwóch dni targowych, 5 i 6 lutego – środa i czwartek.

 

     

 

Warsztaty BIM – fakty

  Wiedza od Praktyków

Przygotowane ćwiczenia są efektem współpracy zespołu specjalistów i są w pełni skoordynowane z różnymi branżami. Zadania będą dotyczyć nie tylko tworzenia modelu w 3D. Nauczymy Cię jak koordynować projekt w zespole i jak dzięki analizom szybko podejmować słuszne decyzje.

  Cyfrowe biblioteki

Otrzymasz biblioteki rodzin i komponentów, dzięki którym będziesz sprawniej wykonywać projekty. Podczas trwania warsztatów BIM gotowe przegrody stworzone według wytycznych producentów, etykiety do opisów i cyfrowe lokalizacje pod przyszłe projekty

Studium przypadków

Oprócz modeli, które stworzysz z nami na ćwiczeniach otrzymasz przykładowe projekty, na których nauczysz się innych rozwiązań budowlanych. Pokażemy Ci jak można wykorzystać elementy prefabrykowane, stalową konstrukcję oraz inne nietypowe rozwiązania.

Wartościowe modele BIM

Dobry model BIM to taki, w którym jest dużo użytecznych informacji służących do optymalizacji i oszczędności. Korzystanie z uporządkowanych informacji o budynku przyspiesza podejmowanie trafnych decyzji.

Certyfikat

Każdemu uczestnikowi wręczyliśmy certyfikat potwierdzający odbycia szkolenia i nabycia umiejętności w programach Revit, Navisworks, DIALux oraz Tekla BIMSight

Pakiet Uczestnika Premium na targach ŚWIATŁO  oraz ELEKTROTECHNIKA

 

 

Zobacz naszą OFERTĘ.                            Sprawdź RAPORT z poprzedniej edycji.