Targi dają więcej niż myślisz! Eksperci o nas

 

Targi to jedyne narzędzie marketingowe, które łączy szczegółową prezentację firmy i jej produktów z bezpośrednim kontaktem z klientami. To tutaj zawiera się kontrakty, buduje wizerunek, znajduje nowych partnerów i pielęgnuje relacje z już istniejącymi.

 

Potwierdzeniem tego są wypowiedzi ekspertów w ramach cyklu – Targi Światło dają więcej! Eksperci o nas.

W tej odsłonie mamy przyjemność przytoczyć wypowiedź Pani Julii Horodeckiej reprezentującej Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz Pana Pawła Dylewskiego – projektanta architektonicznego, założyciela DYLEWSKI | Lighting.

 

Rozwijający się rynek inwestycyjny w Kazachstanie poszukuje innowacyjnych rozwiązań i technologii z branży sprzętu elektrycznego i oświetleniowego. Z tego powodu po raz drugi organizujemy misję przyjazdową przedsiębiorców z Kazachstanu na Targi ELEKTROTECHNIKA 2023 i Targi ŚWIATŁO 2023 w Warszawie. Tegoroczne doświadczenia pokazują, że taka współpraca jest nie tylko możliwa, ale i korzystna dla obu stron. Chcemy ją dalej rozwijać.

Julia Horodecka | Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Kazachstanie

 

„Rozwiązania „smart” w pomieszczeniach prywatnych, jak i w budynkach komercyjnych, to coraz częściej rozwiązanie „must have”…
Polecam wszystkim udział w Targach Światło i Targach Elektrotechnika, bo tam o tych rozwiązaniach mówimy tylko z praktycznego punktu widzenia. „

Paweł Dylewski | DYLEWSKI | Lighting 

 

Spotkajmy się na Targach Światło!  15-17 marca 2023, Centrum Wystawiennicze Expo XXI, Warszawa.