Architekci i designerzy stanowią bardzo istotną część uczestników  Międzynarodowych Targów Światło.

Po pierwsze – wspieramy młodych! Ich świeże spojrzenie na nowoczesne oświetlenie jest niezwykle cenne zarówno dla producentów, jak i konsumentów na rynku! Dlatego właśnie od lat organizujemy konkursy dla młodych architektów i projektantów. Nagrodzone prace prezentujemy na wystawie pokonkursowej towarzyszącej Tragom Światło. W tym roku tematami konkursów są „Loft wczoraj i dziś” oraz „Lampa w geometrycznej odsłonie”.  Prace już spływają i są niezwykle ciekawe!

    

 

Dumni jesteśmy również z naszej współpracy z Wydziałem Wzornictwa warszawskiej ASP. Na specjalnie zaaranżowanym stoisku, studenci wzornictwa pokażą swoje najlepsze prace, które zawsze wzbudzają entuzjazm wśród zwiedzających Targi Światło.

Ponadto na Targach nigdy nie brakuje designu na najwyższym poziomie. Oprócz naszych rodzimych producentów oświetleniowych tj. Nowodworski, TK Lighting, Zuma Line, Jupiter, Elstead czy Alfa, swój udział już potwierdziły firmy zrzeszone w klastrze Luce in Veneto, organizacji wspierającej włoskie marki. Włoski design w oświetleniu jest jednym z najlepszych na świecie, dlatego jesteśmy przekonani, że architekci i projektanci znajdą tu mnóstwo inspiracji.

 

 

 

Targi Światło to ekspozycja ciekawych produktów, zaawansowanej technologii, nietuzinkowych rozwiązań, ale także znakomita okazja do rozmów i dyskusji nt roli oświetlenia w architekturze, energooszczędności i ekologii. Już dziś zapraszamy do udziału w panelach dyskusyjnych, które będziemy prowadzić wraz z zaproszonymi gośćmi. Nasze działania wspiera Staff Editiorale, wydawca największych magazynów o świetle we Włoszech tj Italian Lighting i Compolux, a z rodzimych wydawnictw współpracujemy m.in z Czas na Wnętrze, DesignAlive czy Oświetlenie LED.

 

   

 

Włącz myślenie o świetle! ZAREJESTRUJ SIĘ na Targi już dziś!

 

Zobacz naszą OFERTĘ.       Sprawdź RAPORT z poprzedniej edycji.