Zapraszamy na pierwsze szkolenie z cyklu ŚWIADOMY PROJEKTANT, które poświęcone będzie Przygotowaniu Dokumentacji Projektowej. ŚWIADOMY PROJEKTANT to autorski cykl szkoleń przygotowany przez architekt Justynę Smolec.

Szkolenia kierujemy do studentów architektury, architektury wnętrz oraz do projektantów, którzy chcą skorzystać z profesjonalnej wiedzy naszych ekspertów.

Pierwszym tematem będzie PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ.  Ze szkolenia:

  • dowiesz się jak wygląda poprawna dokumentacja projektowa
  • zapoznasz się z przykładowymi rysunkami rzutów, przekrojów, widoków, detali wnętrz i mebli oraz schematami elektrycznymi, wod-kan i c.o.
  • uzyskasz odpowiedzi na ważne pytania

Szkolenie poprowadzi architekt Mikołaj Machulik, Prezes Oddziału  SARP w Katowicach.

Architekt SARP, Architekt IARP, Prezes Oddziału SARP w Katowicach, Wice-przewodniczący Śląskiej Okręgowej Izby Architektów RP, tutor w Studium Projektowania Wnętrz i Wzornictwa na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach, sędzia i laureat wielu konkursów architektonicznych w kraju i zagranicą, m.in. za Wnętrze Roku SARP, prowadzi własną praktykę Zakład Architektury oraz The Onions Architects.

 

 

Moderator spotkania – architekt Justyna Smolec

Architekt, architekt wnętrz, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej. Założycielka biura projektowego Justyna Smolec architektura & design. Członkini Stowarzyszenia Architektów Polskich. Nagradzana za projekty w kraju i za granicą m.in. Best Hotel Interior Europe, International Property Awards, London. Twórczyni koncepcji magazynu wnętrzarskiego Newsweek Living. Autorka m.in. projektu wnętrza siedziby Centrum Kultury Filmowej im.A.Wajdy w Warszawie. www.justyna-smolec.com

 

Zapraszamy do udziału!

Data webinaru:

14 kwietnia 2021 r. godzina 18 – 20.

Spotkanie odbędzie się w formule on-line na platformie ClickMeeting.

Koszt udziału w szkoleniu: 246 PLN (w tym Vat)

Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Warunkiem wpisania na listę uczestników szkolenia jest opłacenie udziału w szkoleniu. Formularz uczestnictwa jest do pobrania tutaj

Uwaga!!! Specjalny rabat dla studentów!

Przy zgłoszeniu do 7 kwietnia gwarantujemy 25% rabat cenowy oraz komplet rysunków w pakiecie. Pobierz formularz i napisz do nas już dziś.

 

Oferta dla firm i biur architektonicznych

Nie masz czasu na szkolenie praktykantów, stażystów? Zrobimy to za Ciebie! Przeprowadzimy cykl kursów doszkalających. Wypełnij formularz i zgłoś udział pracowników!

Kontakt:  

Kamilla Walicka; e-mail; kamilla.walicka@agencjasoma.pl; tel.: 664 050 976

Organizator:

Agencja SOMA ul. Bronikowskiego 1, 02-796 Warszawa, Tel.: 22 649 76 69, e-mail: biuro@agencjasoma.pl