Strefa Wnętrze Otwarte by Justyna Smolec na Targach ŚWIATŁO 2020

Już od dawna wiadomo, że targi to nie tylko stoisko. Zachęcamy firmy z branży oświetleniowej do udziału w projekcie -wydarzeniu- strefie,  którą nazwaliśmy Wnętrze Otwarte. Autorką projektu jest architekt Justyna Smolec, która od lat propaguje ideę świadomego projektowania, czyli takiego, które odpowiada na głębokie potrzeby człowieka, a nie tylko na chwilowe trendy czy mody.

W trzech edycjach Wnętrza Otwartego udział wzięły m.in następujące marki oświetleniowe: Slamp, Flos, Nowodworski, Spot Light, Oledworks, Kanlux,mPuff-Buff, Lug Light Factory.

         

Celem tej przestrzeni jest pokazanie opraw oświetleniowych, systemów oświetleniowych, źródeł światła, obiektów świecących w kontekście, czyli w przestrzeni, która ma spełniać określone funkcje. I tak, w pierwszej edycji Wnętrze Otwarte było zaaranżowaną przestrzenią mieszkalną – był salon, kuchnia, jadalnia, pomieszczenie typu chill-out oraz łazienka. Do projektu w tej edycji oprócz firm oświetleniowych dołączyły takie marki jak Barlinek (podłogi), Mondocasa (meble), Pfleiderer (panele), Geberit (ceramika łazienkowa).
Swoje niezwykłe obrazy zaprezentował w tej przestrzeni artysta, malarz, wykładowca ASP Piotr Czajkowski.

Obejrzyj kilkuminutową videorelację z WO z 2017

Tematem przewodnim drugiej edycji była zintegrowana automatyka budynkowa oraz przyjazny dom. Pokazaliśmy jak można sterować oświetleniem, zarówno sztucznym (Spot Light, Kanlux) , jak i naturalnym (okna Fakro, żaluzje Anwis) w przestrzeni, która tym razem była dosyć zamknięta, z tapetami na ścianach i bardzo ciekawą wykładziną, specjalnie zaprojektowaną przez Justynę Smolec na to wydarzenie, wykonaną i dostarczoną przez markę Newmor.

Videoelacja z 2018

Tegoroczna edycja poświęcona była przyjaznym miejscom pracy. Naszymi głównymi partnerami były marki Lug (oświetlenie), Rockfon (panele akustyczne) oraz Florabo (roślinność). Oprócz tego swoje produkty do strefy dostarczyły marki Anwis (żaluzje), Lentex (wykładzina) oraz Home Design (meble). Efekt był fantastyczny, przestrzeń zachwycała z jednej strony swoją minimalistyczną formą, z drugiej funkcjonalnością przyjaznego biura którą chcieliśmy pokazać.

         

Zobacz filmik z tegorocznego WO

Jeśli chcesz zaprezentować swoją markę we Wnętrzu Otwartym by Justyna Smolec skontaktuj się z kamilla.walicka@agencjasoma.pl

Zobacz naszą OFERTĘ.      Sprawdź RAPORT z poprzedniej edycji.