Strefa Oświetlenia Terenów Publicznych na Targach ŚWIATŁO 2020

 

Wspólnie ze Związkiem Gmin Wiejskich organizujemy na Targach ŚWIATŁO 2020, w dniach 5-7 lutego specjalną strefę Oświetlenia Terenów Publicznych, która będzie częścią obszaru gminnych inwestycji obejmującego 4 strefy: Strefę ELEKTROMOBILNOŚCI, Strefę OZE, Strefę AUTOMATYKI BUDYNKOWEJ oraz właśnie Strefę OŚWIETLENIA TERENÓW PUBLICZNYCH.

Prezentacji na terenie targowym towarzyszyć będą szkolenia dla architektów, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i zakładów komunalnych, zajmujących się oświetleniem na terenie miast i gmin.

 

Inicjatywa zorganizowania takiej strefy wyszła ze środowiska jednostek samorządu terytorialnego, które chcą pozyskać niezbędną wiedzę, jak również informacje potrzebne do przeprowadzenia planowanych inwestycji, a jest w tym zakresie do zrobienia bardzo wiele. Ponad 70% polskich miast i miasteczek planuje inwestycje z zakresu modernizacji oświetlenia ulicznego. Przyspieszenie działań w tym kierunku spowodowane jest nie tylko wysokimi kosztami, ale też przewidywanym znacznym wzrostem cen energii.

 

Zapraszamy do współpracy firmy, których rozwiązania mogłyby być rekomendowane przy realizacji modernizacji oświetlenia terenów publicznych w Polsce.

Proponujemy zarówno prezentację w strefie oświetlenia terenów publicznych, jak i poprowadzenie merytorycznej prezentacji w trakcie szkolenia dla przedstawicieli samorządów, organizowanego wspólnie ze Związkiem Gmin Wiejskich.

 

Uwaga Konkurs!

Zapraszamy do udziału w Konkursie na Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto 2019 roku oraz Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2019 roku.

Zadaniem Konkursu jest nagradzanie najlepszych inwestycji oświetleniowych służących podniesieniu bezpieczeństwa ruchu drogowego i bezpieczeństwa mieszkańców, celom społecznym i komercyjnym, jak również podniesienia atrakcyjności turystycznej obiektów, a także dekoracji świątecznych.

 

Zgłoś inwestycję!

 

 

 

Zobacz naszą OFERTĘ.       Sprawdź RAPORT z poprzedniej edycji.