Sklep oświetleniowy, który sprzedaje – szkolenie na Targach Światło dla właścicieli salonów i sprzedawców.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

O tym, że odpowiednia aranżacja przestrzeni sklepowej odgrywa istotną rolę w procesie sprzedaży, wie każdy sprzedawca. Zdecydowana większość klientów, którzy odwiedzają Twój sklep podejmuje decyzje o kupnie produktu w wyniku informacji i zabiegów, którym są poddawani na terenie salonu, niż na podstawie samego przywiązania do marki. Jak wpłynąć na tę decyzję, by zakończyła się sukcesem? W jaki sposób zaprojektować doświadczenie klienta w sklepie oświetleniowym, by kupił Twój produkt?

 

         

5 lutego 2020 roku podczas szkolenia dedykowanego właścicielom i sprzedawcom salonów oświetleniowych, zorganizowanego na Targach Światło, będzie można się dowiedzieć, m.in. o aktualnych wymaganiach, dotyczących sprzętu oświetleniowego i odpowiedzialności, jaka w tym zakresie spoczywa na sprzedawcy.

Z kolei w dalszej części szkolenia, o najnowszych trendach w aranżacji sklepów na podstawie targów Global Shop w Chicago oraz o budowaniu pozytywnego doświadczenia klienta, które przełoży się na sprzedaż produktów, opowie dr Marek Borowiński – https://shopdoctor.pl, specjalista w zakresie sklepów, twórca internetowy w tej tematyce i wielokrotny gość telewizji śniadaniowych, Dzień Dobry TVN oraz Pytanie na Śniadanie. Ekspert podzieli się z Wami cennymi wskazówkami, czym się kierować planując ekspozycję sklepową oraz jakie typowe zachowania konsumentów warto wziąć pod uwagę projektując tę przestrzeń.

 

Program szkolenia

5.02, Targi Światło, EXPO XXI, sala A I piętro:

10:30 – 11:00 – wymagania dla sprzętu oświetleniowego i odpowiedzialność sprzedawcy
11:00 – 11:45 – najnowsze trendy w aranżacji sklepów na podstawie targów Global Shop w Chicago – prowadzenie dr Marek Borowiński, www.shopdoctor.pl
11:45 – 12:30 – czy jesteś gotowy na sukces Twojego sklepu? Jak zaprojektować właściwe doświadczanie klienta w sklepie z oświetleniem? – prowadzenie dr Marek 12:30 – 14:00 przerwa, czas na zwiedzanie targów
14:00 – 14:45 – Kolory sklepów, czyli jak zaprojektować skuteczną komunikację POS do Twojego sklepu z oświetleniem? – prowadzenie dr Marek Borowiński www.shopdoctor.pl
14:45 – 15:30 – Jak zwiększyć sprzedaż w Twoim sklepie z oświetleniem? – prowadzenie dr Marek Borowiński, www.shopdoctor.pl.

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Shop Doctor – lekarz sklepów

 

Dr Marek Borowiński –ekspert od sklepów, twórca internetowy jest też prekursorem programów telewizyjnych o sklepach.

Jest autorem i prowadzącym programy: „Sklepowe Rewolucje” i „Shop Doctor”. Są to jedyne w Polsce i Europie programy TV o sklepach. Podczas tych programów pomaga właścicielom zdiagnozować problemy i daje receptę na sukces w sprzedaży.

Konsultant, doradca i szkoleniowiec wielu firm. Jest autorem licznych publikacji z tej dziedziny.