Raport z 29. Międzynarodowych Targów Światło

 

W dniach 26-28 stycznia, w EXPO XXI w Warszawie, odbyły się 29. Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego Światło i towarzyszące im 19. Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń Elektrotechnika. W tym samym miejscu  i czasie odbyły się 26. Międzynarodowe Targi Automaticon.

Ze względu na pandemię i obowiązujące obostrzenia, zarówno w Polsce jak i na świecie, tegoroczna edycja była nieco mniejsza od poprzednich, ale było wiele bardzo pozytywnych aspektów tego jedynego w tej części Europy wydarzenia, tak solidnie skupiającego branżę.

Na terenie targowym zaprezentowało się 218 firm, 4534 osoby odwiedziło EXPO XXI podczas 3 dni targowych, a w szkoleniach i warsztatach udział wzięło 246 osób.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym raportem targowym.

POBIERZ RAPORT

 

Podsumowując, miniona edycja Targów Światło – to wydarzenie bardzo owocne, pokazujące branżę oświetleniową, mimo problemów światowych, w bardzo dobrej kondycji, z wielkimi perspektywami na przyszłość i dużymi możliwościami ekspansji zagranicę. Organizatorzy Targów Światło są pewni, że kolejna edycja, która odbędzie się w marcu 2023, bez reżimu sanitarnego i obostrzeń związanych z pandemią, będzie prawdziwym oświetleniowym świętem.

Podziękowania i gratulacje należą się wszystkim Wystawcom, laureatom konkursu Na Najlepszy Produkt Targów, w tym przede wszystkim firmie GL OPTIC za zdobycie Głównej Nagrody, ale także pozostałym nagrodzonym i wyróżnionym firmom.

Dziękujemy Sponsorowi, firmie LED Labs, i Partnerom Targów – firmom Elmarco, LedLine, MPL Power Elektro oraz TM Technologie.

Dziękujemy wszystkim Patronom oraz Partnerom Medialnym. Dziękujemy Odwiedzającym Targi.

Już dziś zapraszamy do współpracy przy 30- tej, jubileuszowej edycji  Międzynarodowych Targów Światło.

Włącz myślenie o świetle!

Następna edycja: 15-17 marca 2023