Zapraszamy do udziału w drugim szkoleniu on-line z cyklu ŚWIADOMY PROJEKTANT. Tym razem tematem będzie “Profesjonalna fotografia wnętrz”.

Jeśli zajmujesz się profesjonalnie projektowaniem, stylizacją czy dekorowaniem wnętrz musisz zadbać o dobre sfotografowanie Twojej realizacji. Warto poświęcić trochę czasu na zaznajomienie się z tajnikami profesjonalnej fotografii wnętrz.

Już 27 maja, w godz. 11-13 odbędzie się kolejne szkolenie z cyklu ŚWIADOMY PROJEKTANT. Tym razem tematem będzie “Profesjonalna fotografia wnętrz”. To szkolenie jest również dla fotografów chcących zająć się architekturą i wnętrzami.

     

Dzięki szkoleniu dowiesz się jak:

  • ustawić najlepsze ujęcie/ kadr
  • jak wygląda właściwa kompozycja zdjęcia
  • jak prawidłowo oświetlić wnętrze
  • jak zrobić zdjęcie dzięki któremu przyciągniesz nowych klientów

 

Szkolenie poprowadzi fotograf i architekt z wykształcenia Marcin Czechowicz
Z wykształcenia architekt (Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej) i fotograf (Warszawska Szkoła Fotografii). Członek SARP. Zajmuje się w szeroko pojętą fotografią przestrzeni – od mieszkań i apartamentów, poprzez wnętrza publiczne, architekturę i przestrzeń miejską, po pejzaż. Specjalizuje się w kompleksowych prezentacjach realizacji na zlecenia projektantów, wykonawców oraz klientów instytucjonalnych i korporacyjnych. Na stałe współpracuje z magazynami wnętrzarskimi i architektonicznymi. Autor zdjęć do wielu książek i albumów. Laureat nagrody „Fotografia 25-lecia” w związku z 25. rocznicą założenia magazynu „Architektura-murator”.www.mcmproduction.pl

 

 

Moderator spotkania – architekt Justyna Smolec
Architekt, architekt wnętrz, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej. Założycielka biura projektowego Justyna Smolec architektura & design. Członkini Stowarzyszenia Architektów Polskich. Nagradzana za projekty w kraju i za granicą m.in. Best Hotel Interior Europe, International Property Awards, London. Twórczyni koncepcji magazynu wnętrzarskiego Newsweek Living. Autorka m.in. projektu wnętrza siedziby Centrum Kultury Filmowej im.A.Wajdy w Warszawie. www.justyna-smolec.com

 

 

Szkolenie odbędzie się on-line na platformie clickmeeting.
Podczas spotkania przewidziane są 2 przerwy w czasie których będziesz mógł/a zadać pytanie prowadzącemu bezpośrednio lub przez czat. Po szkoleniu każdy uczestnik otrzyma materiały z najważniejszymi zagadnieniami i punktami kursu.

 

Koszt:

246 zł/1 osoba. Wypełnij formularz i wyślij go do nas już dziś. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Oferta dla firm i biur architektonicznych

Nie masz czasu na szkolenie praktykantów, stażystów? Zrobimy to za Ciebie! Przeprowadzimy cykl kursów doszkalających. Wypełnij formularz i zgłoś udział pracowników!

 

Kontakt:  

Kamilla Walicka; e-mail; kamilla.walicka@agencjasoma.pl; tel.: 664 050 976

Organizator:

Agencja SOMA ul. Bronikowskiego 1, 02-796 Warszawa, Tel.: 22 649 76 69, e-mail: biuro@agencjasoma.pl