Nowa data 29. Międzynarodowych Targów Światło: 26-28 stycznia 2022

 

Drodzy Wystawcy, Partnerzy, Sponsorzy i Zwiedzający!

Wierzyliśmy do końca, że wraz z Targami Automaticon, uda nam się zorganizować branżowe wydarzenie, które pozwoli nam się spotkać i podsumować miniony rok. Przygotowaliśmy targi zarówno w formule stacjonarnej, jak i wirtualnej, ale niestety w wyznaczonym terminie – 19-21 maja – Targi Światło, Targi Elektrotechnika oraz Automaticon nie będą mogły się odbyć z powodów obostrzeń pandemicznych, które ciągle nie pozwalają na organizację tego typu imprez. Pozostawienie w takich warunkach tylko targów wirtualnych wydaje się zupełnie niesatysfakcjonujące dla wszystkich uczestników naszej wystawy, szkoleń i konferencji. Postanowiliśmy przenieść nasze wydarzenie na początek 2022 roku.

Nowa data trzech imprez targowych, czyli 29. Międzynarodowych Targów Światło, 19. Międzynarodowych Targów Elektrotechnika oraz Targów Automaticon to 26-28 stycznia 2022.
3 imprezy w jednym miejscu – EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie! Wierzymy, że działając wspólnie stwarzamy jeszcze więcej możliwości dla naszych wystawców i zwiedzających.

Wszelkie ustalenia wynikające z umów i Warunków Uczestnictwa pozostają w mocy i liczymy oczywiście że pozostaniecie Państwo z nami!

Do zobaczenia już w styczniu!