Nominacje do nagrody Osobowość Roku 2019

Po weryfikacji zgłoszeń, nominowani do nagrody OSOBOWOŚĆ ROKU, 4.edycji, zostali:

 

w kategorii NAUKA

 

dr inż. Marek Łoboda

dr inż. Marek Łoboda. Emerytowany pracownik naukowo-dydaktyczny Politechniki Warszawskiej, konsultant naukowy.Autor i współautor ok. 180 publikacji, członek wielu organizacji krajowych i międzynarodowych, kierownik naukowy projektów badawczych, autor i współautor ekspertyz naukowo-technicznych w Polsce i za granicą.

 

 

w kategorii GOSPODARKA

 

mgr Zbigniew Błażejewski

Prezes Zarządu JEAN MUELLER POLSKA Sp. z.o.o. Niestrudzony propagator problematyki zabezpieczeń i ograniczników przepięć w instalacjach elektrycznych, autor ponad stu artykułów technicznych i ponad stu pięćdziesięciu wykładów i warsztatów.

 

mgr inż. Krzysztof Wieczorkowski

Prezes Zarządu SONEL S.A. Od wielu lat związany z branżą elektrotechniczną. Zbudował pozycję firmy SONEL, która w roku 2008 zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych

 

 

w kategorii OTOCZENIE BIZNESU

 

mgr inż. Dariusz Działkowski

Współpracownik Cyfrowego Polsatu S.A., do marca 2019r Członek Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A. i Członek Zarządu Telewizji Polsat S.A. ,związany z branżą telewizyjną i satelitarną od 1989 roku. Działa aktywnie na rzecz rozwoju rynku satelitarnego w Polsce.

 

mgr inż. Marcin Ocioszyński

Dyrektor Biura ds. Jakości SEP, promotor znaczenia jakości i dobrowolnej certyfikacji wyrobów elektrycznych. Członek Rady Normalizacyjnej przy PKN .

 

Gala ogłoszenia wyników i wręczenia

nagród

 

Uroczystość ogłoszenia wyników Konkursu OSOBOWOŚĆ ROKU odbędzie się we środę, 5 lutego 2020 roku.
Rozpoczęcie uroczystości zaplanowane jest na godz. 17:30, w sali C1A, na 1. piętrze budynku Centrum Wystawienniczego EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.