Ogłaszamy nową, 21 edycję Konkursu na
Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto 2019 Roku oraz Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2019 Roku

 

Zadaniem Konkursu jest nagradzanie najlepszych inwestycji oświetleniowych służących podniesieniu bezpieczeństwa ruchu drogowego i bezpieczeństwa mieszkańców, celom społecznym i komercyjnym, jak również podniesienia atrakcyjności turystycznej obiektów, a także dekoracji świątecznych.

Konkurs ma na celu promowanie i propagowanie aktywności inwestycyjnej w zakresie oświetlenia zarówno w dużych, jak i w małych społecznościach lokalnych oraz przyznanie nagród najlepszym.

Zgłoszenia za pośrednictwem FORMULARZA przyjmujemy do dnia 31 października 2019 roku. Szczegóły: Regulamin Konkursu.

Wszelkie pytania dot. Konkursu prosimy kierować na adres: biuro@pzpo.pl lub tel. 22/ 843-20-19.

 

Strefa Oświetlenia Terenów Publicznych

 

Wspólnie ze Związkiem Gmin Wiejskich organizujemy na Targach ŚWIATŁO 2020, w dniach 5-7 lutego specjalną strefę Oświetlenia Terenów Publicznych, która będzie częścią obszaru gminnych inwestycji obejmującego 4 strefy: Strefę ELEKTROMOBILNOŚCI, Strefę OZE, Strefę AUTOMATYKI BUDYNKOWEJ oraz właśnie Strefę OŚWIETLENIA TERENÓW PUBLICZNYCH.

Prezentacji na terenie targowym towarzyszyć będą szkolenia dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i zakładów komunalnych, zajmujących się oświetleniem na terenie miast i gmin. Czytaj dalej…

Materiały do pobrania