MEDIA O NAS

Publikacje prasowe

Magazyn Biznes Meble, Dojrzałe wnętrze  Data:10.10.2019

Dojrzałe wnętrze

 

Kiedy kilka lat temu głośno mówiono o reklamowej sesji zdjęciowej z udziałem, wyglądającej fenomenalnie 81-letniej wówczas aktorki Heleny Norowicz, wiodące firmy z branży meblarskiej przygotowały się do prezentacji trendów uwzględniających potrzeby osób dojrzałych. Coraz częściej myślimy o nich w kategoriach ludzi wciąż głodnych życia i otwartych na korzystanie z jego piękna…

Elektroinstalator, Najlepsze: Produkty, Inwestycje Oświetleniowe, Osobowości Roku 2019  Data: 05.03.2020

Najlepsze: Produkty, Inwestycje Oświetleniowe, Osobowości Roku 2019

 

W dniach 5-7 lutego br. w Warszawie odbyły się XXVIII Targi Światło 2020, XVIII Targi Elektrotechnika 2020 i X Wystawa Teletechnika. Podczas imprezy przyznano nagrody w konkursach na: Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto 2019, Najlepszy Produkt, Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2019, a także przyznano tytuły Osobowość Roku 2019…

Magazyn Oświetlenie Led, Ukłon w stronę Bauhausu i rozmowy o smart technologiach. Za nami 28. Edycja Targów Światło. Data: 30.03.2020

 

Ukłon w stronę Bauhausu i rozmowy o smart technologiach…

 

Od niemal trzech dekad w Warszawie odbywają się Targi Światło – największe w Polsce wydarzenie poświęcone branży oświetleniowej i doskonałe miejsce spotkań dla środowiska architektów i projektantów, producentów oraz dystrybutorów. Podczas tegorocznej edycji odwiedzający mogli obejrzeć propozycje ponad 260 wystawców, a także zobaczyć czwartą już odsłonę Wnętrza Otwartego (WO) – wyjątkowej przestrzeni zaaranżowanej przez arch. Justynę Smolec…

Publikacje w Internecie

Polska branża oświetleniowa rośnie w siłę

Rynek oświetlenia w Polsce od kilku lat dynamicznie się rozwija, a motorem tych zmian są m.in. globalne trendy, jak wzrost populacji, urbanizacja i zmiany klimatyczne. Wraz z nimi obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania oświetleniowe, w tym przede wszystkim technologie LED oraz inteligentne systemy zarządzania oświetleniem LEDowym. Odpowiedzią na tę potrzebę są polskie produkty, które z powodzeniem zasilają nie tylko krajowy, ale i zagraniczny rynek. Rośnie także świadomość jakości naszych produktów i zainteresowanie nimi. Dowodem na to, są polskie targi oświetlenia, które każdego roku odwiedza nawet 1,5 tys. kupców i handlowców z całego świata. Co ciekawe, obok rodzimych marek coraz chętniej pojawiają się także zagraniczni wystawcy, dla których Polska stanowi nowy i atrakcyjny rynek zbytu.

Publikacja internetowa:

Wnętrze Otwarte 2020 – arch. Justyna Smolec zaprasza do rozmowy o smart technologiach i ponadczasowym designie

Inteligentne oświetlenie, które podąża za użytkownikiem, reaguje na głos i dba o bezpieczeństwo symulując obecność lokatorów w domu. Rolety, wyposażone w czujniki zmroku, lustra, w których możemy robić zdjęcia czy mulitroomowe systemy audio/video, dzięki którym oglądamy ulubiony film w dowolnym pomieszczeniu. Nowoczesne rozwiązania, w które coraz chętniej wyposaża się nie tylko przestrzenie mieszkalne, ale także biura, restauracje czy hotele, to trend, który pojawił się na gruncie nowych technologii, takich jak IoT, internet 5G czy sztucznej inteligencji. Wszystko po to, by poprawić komfort życia, bezpieczeństwo i usprawnić codzienne funkcjonowanie. O tym, czym tak naprawdę są smart technologie i jakie dają możliwości w architekturze i projektowaniu, dowiemy się podczas 4. edycji Wnętrza Otwartego by Justyna Smolec, które odbędzie się 5-7 lutego 2020 r. w ramach międzynarodowych Targów Światło.

Publikacja internetowa:

Konkurs Sustainable Lamp

Trwa kolejna edycja konkursu SUSTAINABLE LAMP na projekty oświetlenia promującego idee zrównoważonego rozwoju. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną podczas XXVIII Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO.

Publikacje internetowe:

Targi Światło 2020

Targi Światło to największe w Polsce wydarzenie poświęcone branży oświetleniowej, które każdego roku gromadzi setki wystawców i kilkanaście tysięcy odwiedzających. Przez 3 dni swoje najnowsze produkty pokazują tu producenci z kraju i zagranicy, m.in. Niemiec, Francji, Włoch, Indii, Chin czy Korei Południowej.

Publikacja internetowa:

Centrum Przesiadkowe w Żorach po zmroku. Podoba się wam? Podświetlenie zostało docenione na Targach Światło 2020

To już Europa! – mówili mieszkańcy, chwaląc nowe Centrum Przesiadkowe w Żorach, jakie powstało na miejscu dawnego dworca autobusowego przy ul. Męczenników Oświęcimskich. Zostało oddane do użytku 1 września 2019 roku i od razu zyskało miano jednej z piękniejszych wizytówek miasta. Oszklona inwestycja robi wrażenie również po zmroku. Nic dziwnego, że podświetlenie zostało docenione na Targach Światło 2020.

Publikacje internetowe:

Żory z nagrodą za najlepszą inwestycję oświetleniową

Po­d­czas or­ga­ni­zo­wa­ny­ch w Wa­rsz­a­wie 28. Międz­y­na­ro­do­wy­ch Targów Sprzętu Oświe­tl­e­n­io­w­ego „Targi Świ­a­tło 2020” przy­zna­no nagro­dy za najl­e­psze kra­jo­we in­w­e­sty­cje oświe­tl­e­n­io­we mi­n­io­n­ego roku. Żory w gro­nie la­ur­eatów!

Publikacje internetowe:

Alumast SA z nagrodami na Międzynarodowych Targach Światło 2020. Smartpole Charger doceniła minister Jadwiga Emilewicz.

W dniach 5-7 lutego w Warszawie odbyły się XXVIII Międzynarodowe Targi Światło 2020. Uroczyste otwarcie wystawy połączone było z wręczeniem nagród dla najlepszych firm z branży oświetleniowej. W tym roku pierwszą nagrodę w kategorii Zewnętrzne Oświetlenie otrzymała spółka Alumast SA z Wodzisławia Śląskiego za Smartpole Charger, stację ładowania samochodów elektrycznych zintegrowaną z kompozytowym słupem oświetleniowym. Rozwiązanie otrzymało równolegle nagrodę Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Publikacja Internetowa:

Nagroda dla firmy Alumast

Spółka Alumast z Wodzisławia Śląskiego została nagrodzona na XXVIII Międzynarodowych Targach Światło 2020 za stację ładowania samochodów elektrycznych Smartpole Charger.

Publikacje internetowe:

Ukłon w stronę Bauhausu i rozmowy o smart technologiach. Za nami 28. edycja Targów Światło

Od niemal 3 dekad w Warszawie odbywają się Targi Światło – największe w Polsce wydarzenie poświęcone branży oświetleniowej i doskonałe miejsce spotkań dla środowiska architektów i projektantów, producentów oraz dystrybutorów. Podczas tegorocznej edycji odwiedzjący mogli obejrzeć propozycje ponad 260 wystawców, a także zobaczyć 4. już odsłonę Wnętrza Otwartego – wyjątkowej przestrzeni zaaranżowanej przez arch. Justynę Smolec.

Publikacje internetowe:

Targi Światło 2020 – raport

Publikacje internetowe: