GL Optic. Systemy pomiaru światła

 

Matrycowe mierniki luminancji

 

Matrycowe mierniki luminancji ułatwiają i przyspieszają weryfikację jakości. GL Opticam 3.0 4K TEC to  kompleksowy system do matrycowego pomiaru luminancji ze szczególnym uwzględnieniem pomiaru oświetlenia drogowego, zgodnego z wymaganiami normy PN-EN 13201. Innowacyjną cechą, jakiej do tej pory nie posiadał żaden system tego typu, jest jego całkowite przystosowanie do pomiarów w terenie. Zobacz system na żywo na Targach Światło  26-28.01.2022.

 

 

Laboratorium CARLO

Czy wiesz, że firma GL Optic, jeden z wystawców Targów Światło 2022 jest twórca jednego z najnowocześniejszych laboratoriów pomiarów optycznych w Europie Środkowo-Wschodniej? CARLO jest jedynym laboratorium w naszej części Europy, wyposażonym w Ciało Doskonale Czarne, czyli pierwotny wzorzec odniesienia do realizacji jednostki widmowego rozkładu natężenia napromienienia.  Dowiedz się więcej o usługach pomiarowych podczas Targów Światło 26-28.01.2022

 

O systemach mierników luminacji oraz o usługach pomiarowych dowiesz się więcej podczas Targów Światło:  26-28 stycznia 2022.

Zapraszamy na stoisko firmy GL Optic – C10 w hali nr 1.