Dołącz do grona Sponsorów i Partnerów Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2020!

 

Z dumą przedstawiamy pierwszych Sponsorów i Partnerów Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2020.

Sponsorem Targów ŚWIATŁO 2020 po raz kolejny została firma Elstead Lighting.

 

Elstead Lighting to firma, której produkty odznaczają się wyrazistym wzornictwem i pomysłowością każdego projektu. To artykuły, które nie tylko zapewniają odpowiednią ilość światła w pomieszczeniu, ale też przyciągają wzrok i nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. W ofercie firmy znajdują się lampy Elstead wiszące, stojące, ścienne i sufitowe, a także zewnętrzne i ogrodowe oraz oświetlenie przeznaczone specjalnie do łazienki.

 

Patronem Targów ŚWIATŁO 2020 i towarzyszących im szkoleń dla architektów została firma MPL Power Elektro.

 

MPL Power Elektro jest firmą działającą na rynku od 2005 roku. Spółka rozpoczynała działalność od dystrybucji urządzeń zasilających Mean Well na polskim rynku przemysłowym, z którą stworzyła takie serie zasilaczy jak LP, MDR, SC. Obecnie firma posiada w portfolio urządzenia największego producenta zasilaczy na świecie – Delta Electronics, z którym aktywnie tworzy nowe produkty na rynek środkowoeuropejski.

MPL Power Elektro posiada również szereg własnych marek przeznaczonych na rynek oświetlenia, reklamy, monitoringu przemysłowego, security, automatyki przemysłowej, p.poż, zasilania awaryjnego, UPS i wiele innych.  Marki te cieszą się uznaniem klientów i obecnie z dużym powodzeniem są sprzedawane w wielu krajach Europy. Należą do nich MW Power, POS Power, Global Leader Power, MW Lighting, MW Power Ideas for Security, IPS, Adler Power, 4SIGNAGE i MegaBAT. W roku 2010 MPL Power Elektro stworzyła MPL Group. W ramach organizacji działają obecnie 3 firmy MPL oraz 6 firm stowarzyszonych.

 

Pakiet Sponsora i Partnera oprócz standardowej formy udziału zawiera szereg działań promocyjnych i PR.

 

Jeśli Twoja firma jest zainteresowana współpracą, skontaktuj się z nami!

 

Zobacz naszą OFERTĘ.                            Sprawdź RAPORT z poprzedniej edycji.

 

Agencja SOMA
ul. Bronikowskiego 1, 02-796 Warszawa

Tel.: 22 649 76 69 lub 22 649 76 71
E-mail: info@lightfair.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: od 8:30 do 16:3