Design, technologia, tradycja Made in Italy na Targach Światło

 

Veneto to jeden z najbogatszych i najbardziej znanych regionów we Włoszech z zapierającą dech stolicą – Wenecją. Veneto, to po Lombardii, drugi co do wielkości we Włoszech obszar skupiający producentów oświetlenia. Na Targach Światło będziemy mogli doświadczyć tego niezwykłego włoskiego designu, technologii i tradycji. Wszystko za sprawą  klastra Luce in Veneto (www.luceinveneto.com) – organizacji, która od ponad 10 lat wspiera branżę oświetleniową w regionie i to właśnie Targi Światło w Warszawie stały się miejscem, w którym swoje produkty i rozwiązania chcą pokazać takie firmy jak  czy Vetrart, Ferroluce i Siru.

Vetrart (www.vetrartlighting.com) to fabryka szkła założona w 1990 roku przez Daniele Bagnara i Alessandrę Schiano. Właściciele to prawdziwi artyści, którzy wykorzystują absolutnie unikalny proces produkcyjny, zgodny z tradycją najlepszych weneckich mistrzów szkła, co powoduje, że oświetlenie Vertart jest jednym z najlepszych przykładów ekskluzywności Made in Italy. Kreacja, ręczne wykonywanie każdego elementu i niepowtarzalny design – to sposób na szkło doskonałe, które wykonuje się właśnie w Vetrart.

Ferroluce (www.ferroluce.it)  to kolejna firma z regionu Veneto, która deklaruje ogromne przywiązanie do włoskiej tradycji rzemieślniczej i artystycznej.  Specjalizują się w produkcji lamp, które wykonują z niezwykłą atencją w doborze materiałów, z szacunkiem do prostoty oraz  z miłości do wartości antycznych. Czują, że to uczucie minionych czasów wciąż należy do nich i pragną je utrwalić w lampach, odtwarzając niepowtarzalny klimat, styl i elegancję w każdym domu, restauracji i hotelu.

Siru (www.siru.com) – firma, która na nowo odkrywa produkcję lamp legendarnych mistrzów z wysp Murano – wysp usytuowanych niedaleko Wenecji, które najbardziej na świecie znane są z produkcji szkła.   Łączą nowoczesne i klasyczne style podczas projektowania nowych lamp a także pięknych weneckich latarni. Siru elegancko projektuje linie i efekty światła, nie zaniedbując dobrego wykorzystania technologii. Tworzą projekty na zamówienie dla klientów, a także lampy dla hoteli i sklepów, zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz.

 

Zapraszamy na Targi Światło! 26 – 28 stycznia 2022, Warszawa Expo XXI

 

ZAREJSTRUJ SIĘ JAKO ODWIEDZAJACY           ZOSTAŃ WYSTAWCĄ