Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Konkurs Lampa OLED

KONKURS LAMPA OLED - OŚWIETLENIE MIEJSCA PRACY


Znamy już finalistów Konkursu Lampa OLED – oświetlenie miejsca pracy.  Konkurs realizowany jest z inicjatywy Polskiego Związku Oświetleniowego we współpracy z Agencja SOMA - organizatorem Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO oraz śląskimi pracowniami architektonicznymi - Goczołowie Studio Autorskie ograz OO Grąbczewscy Architekci.


Zadanie konkursowe.
Założeniem konkursu było zaprojektowanie elementu oświetlenia związanego z miejscem pracy z wykorzystaniem nowoczesnej  technologii OLED. Może to być lampa, może to być detal związany z wystrojem miejsca pracy, może to być aranżacja świetlna całego pomieszczenia, albo miejsca pracy w plenerze, w lesie, na plaży, na lub w wodzie, w kosmosie.

Uroczyste ogłoszenie wyników połączone z wręczeniem nagród odbędzie się w Warszawie podczas Targów ŚWIATŁO w dniu 31 stycznia 2018 roku.

 

Ponizej prace zakwalifikowane do finału.

 

 

 

 

 

 

Sponsorami nagród w Konkursie Lampa OLED – oświetlenie miejsca pracy są firmy: OLEDWorks,  Spot Light i Britop Lighting oraz firma Alfa Sosnowscy.
Firma OLEDWorks zapewnia elementy OLED wraz z układami zasilania wykorzystane do produkcji prototypu lampy.

 

PATRONI MEDIALNI:                                                                                                                           PATRONAT HONOROWY: