Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Program Targów



XXVI Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego 2018
PROGRAM TARGÓW i SZKOLEŃ
31 stycznia – 2 lutego



Środa, 31 stycznia

  9.30 – 16.00    Szkolenie PIIB 1: Bezpieczeństwo instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz sieci komputerowych, sala C1b, I piętro
  9.30 – 15.30    Szkolenie PIIB 2: Projektowanie instalacji elektrycznych a bezpieczeństwo pożarowe budynków, sala B, I piętro
  9.30 – 16.00 Szkolenie PIIB 3: Co znaczy dobre i bezpieczne oświetlenie na terenie miasta i gminy, sala C1a, I piętro
10.00 – 16.00    Konsultacje GL Optic z zakresu pomiarów światła; stoisko C28, hala 1
12.00 – 14.00    Premiera lamp MILAGRO by MACIEJ ZIEŃ, sala C2, I piętro
10.00 – 17.00    Strefa Teletechniki; stoisko C15, hala 4
10.00 – 17.00    Strefa Pojazdów Elektrycznych; stoisko D1, hala 4
10.00 – 17.00    Wystawa prac finalistów i zwycięzców konkursów Rytm ŚWIATŁA i Lampa OLED, stoisko C46, hala 1
10.00 – 17.00 Wystawa projektów studentów Wydziału Wzornictwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, stoisko C35, hala 1
10.00 – 17.00    Upominki dla odwiedzających; stoisko A39, hala 3
13:30 – 13:45 WNĘTRZE OTWARTE: Panele gipsowe 3D Dunes - Dariusz Stolarczyk
13:45 – 14:00    WNĘTRZE OTWARTE: Tapety i wykładziny Newmor - Robert Sznigir i Małgorzata Krzeczowska
14:00 – 14:30 WNĘTRZE OTWARTE: Panel dyskusyjny: Jak poprzez światło podkreślić fakturę, strukturę i kolory materiałów zastosowanych we wnętrzu?
17.30    Otwarcie targów, wręczenie nagród targowych, sala C1a, I piętro



Czwartek, 1 lutego

  9.30 – 16.00    Szkolenie PIIB 4: Budynek niemal zeroenergetyczny – teoria czy rzeczywistość, sala A, I piętro
  9.30 – 15.45    Szkolenie PIIB 5: Obiekty publiczne i inwestycje samorządowe - co warto wiedzieć projektując czy inwestując w energooszczędne oświetlenie, sala C1b, I piętro
  9.30 – 15.45    Szkolenie PIIB 6: Budynkowa Instalacja Teletechniczna, sala C2, I piętro
10.00 – 12.30    Szkolenie Praktyczne narzędzia do projektowania instalacji elektrycznych, sala 23, I piętro
10.00 – 13.00    Konferencja ARCHITEKTURA * ŚWIATŁO * PRZESTRZEŃ; sala C1a, I piętro
10.00 – 12.30 Szkolenie PIIB 7: Jak się bronić przed atakami nadużywającymi prawa patentowego, sala B, I piętro
10.00 – 17.00    Strefa Teletechniki; stoisko C15, hala 4
10.00 – 17.00    Strefa Pojazdów Elektrycznych; stoisko D1, hala 4
10.00 – 17.00    Wystawa prac finalistów i zwycięzców konkursów Rytm ŚWIATŁA i Lampa OLED, stoisko C46, hala 1
10.00 – 17.00 Wystawa projektów studentów Wydziału Wzornictwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, stoisko C35, hala 1
10.00 – 17.00    Upominki dla odwiedzających; stoisko A39, hala 3
11.00 – 16.00    Konsultacje GL Optic z zakresu pomiarów światła; stoisko C28, hala 1
13:00 – 13:15 WNĘTRZE OTWARTE: Oświetlenie Kanlux - Marcin Honkisz
13:15 – 13:30 WNĘTRZE OTWARTE: Oświetlenie Spot-Light – Christian Ortlieb
13:30 – 13:45 WNĘTRZE OTWARTE: System SaveKey we wnętrzach – Grzegorz Walacik
13:45 – 14:15 Panel dyskusyjny: Światło w domu: postawmy na komfort, bezpieczeństwo i odpowiedni nastrój. Inteligentne rozwiązania we wnętrzach.



Piątek, 2 lutego

  9.30 – 15.30    Szkolenie PIIB 8:  Efektywność energetyczna w przemyśle, sala B, I piętro
  9.30 – 15.00    Szkolenie PIIB 10: Rozwiązania inteligentnego oświetlenia; wymagania stawiane nowoczesnym oprawom LEDowym, sala A, I piętro
  9.30 – 15.20 Szkolenie PIIB 11: Projektowanie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych, sala C1a, I piętro
  9.30 – 12.30    Seminarium Jak zoptymalizować koszty inwestycyjne osiągając efekt na miarę XXI wieku, sala C1b, I piętro
10.00 – 15.00    Szkolenie PIIB 9:  Wybrane problemy instalacji niskiego napięcia, sala C2, I piętro
10.00 – 16.00    Konsultacje GL Optic z zakresu pomiarów światła; stoisko C28, hala 1
10.00 – 17.00    Strefa Teletechniki; stoisko C15, hala 4
10.00 – 17.00    Strefa Pojazdów Elektrycznych; stoisko D1, hala 4
10.00 – 17.00    Wystawa prac finalistów i zwycięzców konkursów Rytm ŚWIATŁA i Lampa OLED, stoisko C46, hala 1
10.00 – 17.00 Wystawa projektów studentów Wydziału Wzornictwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, stoisko C35, hala 1
10.00 – 17.00    Upominki dla odwiedzających; stoisko A39, hala 3
11:00 – 11:15 WNĘTRZE OTWARTE: Żaluzje i rolety Anwis – Agnieszka Gołebiewska
11:15 – 11:30 WNĘTRZE OTWARTE: Okna Fakro – Iwona Żurawińska
11:30 - 11:45 WNĘTRZE OTWARTE: System SaveKey w hotelach – Grzegorz Walacik
11:45 – 12:15 WNĘTRZE OTWARTE: Panel dyskusyjny: Potrzeba światła naturalnego