Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Aktualności / Zapraszamy do Wnętrza Otwartego!

 

Architekt Justyna Smolec zaprasza na 2. edycję „Wnętrza Otwartego” - to autorski projekt, realizowany na Targach ŚWIATŁO 2018. Koncepcja zrodziła się z konieczności rozmów o świadomym projektowaniu.


Rozmów o projektach, które niosą wartość ponadczasową, które są wynikiem zrozumienia potrzeb, a nie chwilowej mody.

 

Nazwa „Wnętrze Otwarte” sugeruje otwartość umysłu w prezentacjach produktów i dyskusjach, do których zaproszeni są architekci, projektanci i wszyscy, dla których ważne jest mądre i dojrzałe projektowanie.

Tym razem pokażemy Państwu jak pogodzić dobry design z technologią we wnętrzach.


Zapraszamy na prezentacje i panele dyskusyjne we Wnętrzu Otwartym, stoisko C47, hala1. Wystarczy zarejestrować się na www.lightfair.pl                 

 

Program

Środa 31.01
13:30 – 13:45 Panele gipsowe 3D Dunes - Dariusz Stolarczyk
13:45 – 14:00 Tapety i wykładziny Newmor - Robert Sznigir i Malgorzata Krzeczowska
14:00 – 14:30 Panel dyskusyjny: Jak poprzez światło podkreślić fakturę, strukturę i kolory materiałów zastosowanych we wnętrzu?
Uczestnicy: Arch. Katarzyna Kowal – Politechnika Białostocka, Anna Koszela – Architekt Wnętrz, Zdzisław Krzeczowski – Prezes Newmor, Dariusz Stolarczyk – Product Manager Dunes
Czwartek 1.02
13:00 – 13:15 Oświetlenie Kanlux - Marcin Honkisz
13:15 – 13:30 Oświetlenie Spot-Light – Christian Ortlieb
13:30 – 13:45 System SaveKey we wnętrzach – Grzegorz Walacik
13:45 – 14:15 Panel dyskusyjny: Światło w domu: postawmy na komfort, bezpieczeństwo i odpowiedni nastrój. Inteligentne rozwiązania we wnętrzach.
Uczestnicy: Justyna Smolec – architektura&design, Grzegorz Walacik – CEO AbiLine, Marcin Honkisz- Manager Kategorii Produktów Kanlux, Christian Ortlieb – właściciel Spot-Light, Piotr Dubaj – technolog Spot-Light
Piątek 2.02
11:00 – 11:15 Żaluzje i rolety Anwis – Agnieszka Gołębiewska
11:15 – 11:30 Okna Fakro – Iwona Żurawińska
11:30 - 11:45 System SaveKey w hotelach – Grzegorz Walacik
11:45 – 12:15 Panel dyskusyjny: Potrzeba światła naturalnego
Uczestnicy: Iwona Ławecka – Marczewska – Redaktor Naczelna Dobrego Wnętrza, Daria Burlińska - SZARA / STUDIO architektura wnętrz, Agnieszka Gołębiewska – Anwis, Sławomir Uryga – Fakro
                                                                                                                                                 

 

Zapraszamy na prezentacje i panele dyskusyjne we Wnętrzu Otwartym! O komfort i wygodę zadba w firma TON Polska, której fotele MERANO i krzesła IRONICA zadowolą najbardziej wymagających słuchaczy :-)
 


 

 

 

Jeśli chcesz uczestniczyć w prezentacjach i panelach Wnętrza Otwartego zgłoś swój udział na maila kamilla.walicka@agencjasoma.pl.

Wstęp wolny! Zarejestruj się!