Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Aktualności / MPL Power Elektro Partnerem Szkoleń i Targów

Firma MPL Power Elektro podczas szkolen towarzyszacych Targom ŚWIATŁO 2017 poprowadzi prezentację w ramach Konferencji Inteligentne Oświetlenie LED.

 

MPL Power Elektro jest firmą działającą na rynku od 2005 roku. Spółka rozpoczynała działalność od dystrybucji urządzeń zasilających Mean Well na polskim rynku przemysłowym, z którą stworzyła takie serie zasilaczy jak LP, MDR, SC. Obecnie firma posiada w portfolio – oprócz wspomnianej marki – urządzenia największego producenta zasilaczy na świecie – Delta Electronics, z którym aktywnie tworzy nowe produkty na rynek środkowoeuropejski.

 

MPL Power Elektro posiada również szereg własnych marek przeznaczonych na rynek oświetlenia, reklamy, monitoringu przemysłowego, security, automatyki przemysłowej, p.poż, zasilania awaryjnego, UPS i wiele innych.  Marki te cieszą się uznaniem klientów i obecnie z dużym powodzeniem są sprzedawane są w 11 krajach Europy. Należą do nich MW Power, POS Power, Global Leader Power oraz MPL, MW Lighting, MW Power Ideas for Security.